Główna Księgarnia Naukowa na Facebook Główna Księgarnia Naukowa na Instagriamie
19 lipca 2019 roku
Strona główna / Galeria

Galerie

1. miejsce w plebiscycie Wybieramy Księgarnie Roku 201


Ahoj, książko! - Przedszkolaki w Głównej Księgarni Naukowej

Ahoj, książko! -  Przedszkolaki w Głównej Księgarni NaukowejAhoj, KSIĄŻKO! W związku z programem "Partnerstwo dla książki 2018" finansowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego naszą księgarnie odwiedzają przedszkolaki. Dzięki projektowi "Książka bawi", dzieci z krakowskich przedszkoli poznają przestrzeń księgarni poprzez ZABAWĘ NA STATKU PIRACKIM I W WIOSCE INDIAŃSKIEJ, bawią się z animatorami, słuchają bajek oraz malują swoje wspomnienia z przygody. Chcemy uświadomić młodych czytelników, iż książka to nie tylko wiedza, ale również atrakcyjna forma zabawy!

Warsztaty dla dzieci - Gimnastyka buzi i języka w GKN

Warsztaty dla dzieci - Gimnastyka buzi i języka w GKNW ramach projektu Krakowskie księgarnie na medal w naszej księgarni odbyły się warsztaty logopedyczne dla dzieci i rodziców "Gimnastyka buzi i języka". Zajęcia poprowadziła Anna Łojas - nauczyciel wychowania przedszkolego z wieloletnim doświadczeniem. Wydarzenie realizowane było w ramach projektu Krakowskie księgarnie na medal 2. edycja prowadzonego przez Fundację Miasto Literatury a projekt współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Przedszkolaki w Głównej Księgarni Naukowej

Przedszkolaki w Głównej Księgarni NaukowejW związku z programem "Partnerstwo dla książki 2017" finansowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego naszą księgarnie odwiedzają przedszkolaki. Dzięki projektowi "Książka bawi", dzieci z krakowskich przedszkoli poznają przestrzeń księgarni poprzez grę terenową, bawią się z animatorami, słuchają bajek oraz projektują własne zakładki. Chcemy uświadomić młodych czytelników, iż książka to nie tylko wiedza, ale również atrakcyjna forma zabawy!

Sklep Papierniczy ul. Krupnicza 3

Sklep Papierniczy ul. Krupnicza 3Bogato zaopatrzony sklep papierniczy z artykułami biurowymi, szkolnymi, plastycznymi i eleganckimi artykułami piśmienniczymi. Zapraszamy!

Główna Księgarnia Naukowa Politechnika ul. Szlak 50

Główna Księgarnia Naukowa Politechnika ul. Szlak 50Księgarnia Naukowa połączona z dużym sklepem papierniczym, specjalizującym się w artykułach papierniczych, technicznych i biurowych. Zapraszamy!

Główna Księgarnia Naukowa ul. Podwale 6

Główna Księgarnia Naukowa ul. Podwale 6Główna Księgarnia Naukowa ma swoją siedzibę przy Podwalu 6 w Krakowie. W tej galerii prezentujemy kilka zdjęć.

Spotkanie z prof. Kołodko, wiosna 2009

Spotkanie z prof. Kołodko, wiosna 2009

Spotkanie z ojcm Leonem Knabitem, wiosna 2008

Spotkanie z ojcm Leonem Knabitem, wiosna 2008Na wiosnę 2008 roku odwiedził nas w Głównej Księgarni Naukowej o.Leon Knabit.